JH cajón

Značka JH cajón vznikla vlastně náhodou a rozhodně nebyla vytvořena za účelem podnikání. Byl to dá se říct hec. S několika kamarády jsme se jednoho večera, jak jinak než u piva, bavili o tom, že by bylo fajn doplnit naše hudební večery v garáži o nový nástroj. Na Sicílii jsme nedávno obdivovali a vyzkoušeli si cajón a byli jsme z něj nadšení. Proto byl jasnou volbou a my se začali pobízet k tomu, abychom každý nějaký vyrobili a ten nejlepší pak používali.

Utekla nějaká doba a cajóny pořád nikde. Rozhodl jsem se, že slovo dodržím a tak se i stalo. Můj první výtvor byl na světě. Jen co jsem ho dokončil, bylo mi jasné, že má spoustu chyb které bylo nutné odstranit. Začal jsem tedy nanovo. Nakoupil nové desky, objednal opravdový struník a z legrace vytvořil i jednoduché logo. Po týdnu byla druhá verze hotová. Vše se již zdálo být v pořádku a já mohl předstoupit před porotu. Moje bedna neměla konkurenci. (a to doslova)

Po několika hraních na různých oslavách a akcích jsem začínal čím dál častěji slýchat otázku. Nechceš mi taky jeden vyrobit?

A tak vyrábím…